Zasady funkcjonowania salonu w dniach 13.03 – 31.03

  1. Klienci, którzy wykazują objawy jakiejkolwiek choroby (w tym przypadku tłumaczenia o astmie, alergii są nieprzyjmowane) są proszeni o wstrzymanie się z przychodzeniem do salonu. Jaskinia Solna Almonis będzie natychmiastowo wypraszała z salonu osoby wykazujące cechy choroby.
  2. Na seanse prosimy przychodzić punktualnie – bez wyjątków. Seans rozpoczynamy o równej porze i trwa on 45min. Przez kolejne 15min. do następnego seansu uruchamiana jest lampa bakteriobójcza/bakteriostatyczna (może być zmieniony zapach w grocie solnej).
  3. Na seanse w grocie solnej obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.
  4. W w.w. okresie do groty solnej prowadzone są zapisy. Jednocześnie na seansie w grocie mogą przebywać maksymalnie 5osób dorosłych + 3dzieci z zachowaniem bezpiecznej odległości.
  5. Osoby, które przychodzą bez dzieci, mają prawo prosić o zapisanie terminu na seans bez dzieci – nie ma konieczności by był to seans ciszy.
  6. Podczas seansu uruchomione zostają dodatkowe wyciągi – przez co w trakcie seansu może być słyszany dodatkowy szum.
  7. Prosimy o zachowanie higieny – przypominamy o myciu rąk po wejściu do salonu. 
  8. Prosimy, by osoby nie uczestniczące w seansie i masażu ograniczyły wizyty w salonie – zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz za pośrednictwem facebook’a. 
  9. Seanse grupowe zostają wstrzymane.
  10. Zajęcia sportowe zostają wstrzymane.