Home Masaże i zabiegi SPA

Masaże lecznicze

Masaże lecznicze

Masaże lecznicze, jak sama nazwa wskazuje, przede wszystkim leczą. Jednak proponowane przez Almonis Białołęka SPA zabiegi te nie tylko przynoszą upragnioną ulgę w bólu, ale też świetnie relaksują i zapewniają uczucie głębokiego odprężenia.

Masaż kremem borowinowym

Borowina to najpopularniejszy składnik stosowany w masażach leczniczych. W masażu klasycznym borowina ma zastosowanie rozgrzewające oraz przeciwzapalne. Maść borowinowa wytwarzana jest z borowiny, czyli wysoko przetworzonego przez bakterię rodzaju torfu. Zawiera nośniki umożliwiające jej rozprowadzenie, czyli wazelinę i parafinę.

Polecamy ten zabieg przy bólach kostnych, mięśniowych i stawowych, reumatoidalnym zapaleniu stawów i mięśni, przeciążeniach, urazach i obrzękach narządu ruchu. Zabieg sprawdza się również przy rekonwalescencji po zwichnięciach lub złamaniach.

Masaż częściowy na bazie kremu borowinowego – 30 min – 79 zł
Masaż całościowy klasyczny na bazie kremu borowinowego – 60 min – 139 zł

Masaż antycellulitowy bańką chińską

Poprzez silne ruchy masażysty zabieg pozytywnie wpływa na eliminację cellulitu, podskórnej tkanki tłuszczowej, a także złogów i guzków tłuszczowych oraz uelastycznienie skóry.

Wykorzystywane są techniki dynamiczne i silne obejmujące z zazwyczaj okolice ramion, talii, brzucha, ud, pośladków i bioder. Wykorzystanie metody próżniowego zasysania skóry oraz znajdujących się pod nią tkanek korzystnie wpływa na napięcie skóry. 

Ceniony jest też przez osoby poddane zabiegowi liposukcji lub intensywnie odchudzających się, u których zaznacza się nadmiar luźnej skóry.

Masaż bańką chińską częściowy z olejem makadamia – 30 min – 89 zł
Masaż bańką chińską całościowy z olejem makadamia – 60 min – 149 zł