Home Masaże i zabiegi SPA

Masaże klasyczne

Masaże klasyczne

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy i intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający itp. Do masażu klasycznego należą zabiegi, które mają na celu poprawienie kondycji psychofizycznej, znajdują zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób z dziedziny ortopedii, neurologii, pediatrii, ginekologii oraz chorób internistycznych.

Wpływa bardzo korzystnie na układ krwionośny oraz limfatyczny. Jest też dobrym sposobem zarówno na pobudzenie, jak i na odprężenie, ponieważ bezpośrednio oddziałuje na układ nerwowy.

Udowodniono także, że masaż klasyczny pozytywnie wpływa na ludzką psychikę poprzez zwiększenie wydzielania serotoniny, a także na skórę, która w wyniku tej techniki staje się bardziej jędrna. Wreszcie jedna z najważniejszych funkcji masażu klasycznego – zwiększenie elastyczności mięśni i ruchomości stawów.

Masaż klasyczny częściowy – 30 min – 69 zł
Masaż klasyczny całego ciała – 60 min – 129 zł

Masaż sportowy

Masaż sportowy to nieodłączny element treningu każdego sportowca. Zabieg ma pomoże Ci nie tylko w utrzymaniu formy, ale i pozwoli zapobiegać kontuzjom, a także wspomoże organizm przed, w trakcie i po wysiłku.

Masaż sportowy – 60 min – 139 zł