SPA dla Dwojga

Szukasz pomysłu na spędzenie czasu ze swoją drugą połową? Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty Almonis Białołęka SPA dla Dwojga.

Mamy do zaoferowania udział seansach inhalacyjnych w jaskini solnej, relaksacyjne masaże czy zabiegi kosmetyczne. Jeżeli to za mało, skorzystajcie z wyjątkowego, realizowanego w jaskini solnej rytuału SPA.

Seans inhalacyjny dla Dwojga

Morski mikroklimat jaskini zwiększa odporność organizmu, działa profilaktycznie i wspomagająco w problemach górnych i dolnych dróg oddechowych, łagodzi skutki stresu, nerwic, niweluje stany przemęczenia, leczy bezsenność, wspomaga  leczenie niedoczynności tarczycy, schorzeń naczyniowo-sercowych, dermatologicznych i innych.

Dobroczynne działanie soli i jej wszechstronne zastosowanie było znane od wieków. Sól jest cennym lekarstwem w leczeniu licznych dolegliwości. Składa się z wielu pierwiastków życia mających wspaniałe działanie dla organizmu.

Jednak szczególnym walorem seansów inhalacyjnych jest głębokie odprężenie, jakiego doświadczasz dzięki świetlnym iluminacjom i odprężającej muzyce.

czas trwania zabiegu: 45 min.
cena zabiegu: 40 zł / 2 os.

Masaż aromarelaksacyjny dla dwojga

Masaż aromarelaksacyjny wykonywany jest kompozycją naturalnych olejków eterycznych, które dobierane są do potrzeb oraz upodobań osoby masowanej. W zależności od olejków mogą mieć zastosowanie kojące, przeciwbólowe, przeciwzapalne, zmniejszające bóle głowy, łagodzące ciśnienie, łagodzące przeziębienia, rozgrzewające etc.

Masaż dwóch osób odbywa się w tym samym, przytulnym gabinecie w jednym momencie. Żarzące się płomienie świec, unoszący się zapach naturalnych olejków eterycznych oraz nastrojowa muzyka wprowadzą Was w błogi oraz romantyczny nastrój.

czas trwania zabiegu: 60 min.
cena zabiegu: 259 zł / 2 os.

Masaż ciepłą świecą dla dwojga

Do masażu używa się świec wykonanych w 100% z naturalnych składników takich jak masło  Shea, masło sojowe, olej jojoba, mieszanki wosku pszczelego. Świeca podczas topienia zamienia się w nawilżający i odżywczy olejek mający właściwości pielęgnacyjny.

Podczas masażu używane są techniki masażu relaksacyjnego które wyciszą umysł i odprężą ciało. Ten wyjątkowy zabieg nada skórze jedwabistą gładkość i elastyczność, a także chwile wspaniałego relaksu.

Masaż dwóch osób odbywa się w tym samym gabinecie w jednym momencie. Żarzące się płomienie świec, unoszący się zapach naturalnych olejków eterycznych oraz nastrojowa muzyka wprowadzą Was w błogi oraz romantyczny nastrój.

czas trwania zabiegu: 60 min.
cena zabiegu: 299 zł / 2 os.

Zmysłowy rytuał SPA dla Dwojga w jaskini solnej

Zmysłowy rytuał SPA dla Dwojga to najlepszy pomysł na uczczenie i pielęgnowanie miłości. Odprężający zabieg wykonywany w jaskini solnej dla dwóch osób jednocześnie. Unikalne otoczenie, odgłosy natury, szum morza, nastrojowe światło z lamp solnych i unosząca się zdrowotna mgiełka inhalacyjna przeniesie Was w błogi oraz romantyczny stan.

Dzięki niezwykłemu otoczeniu SPA pobudzi zmysły, zrelaksuje i zbliży. Dlatego ten zabieg może być wstępem do pełnego wrażeń wieczoru, może też stanowić jego cudowne zwieńczenie. To wspólnie spędzone chwile, które na długo pozostaną w pamięci.

czas trwania zabiegu: 90 min.
cena zabiegu: 419 zł / 2 os.