SPA dla kobiet w ciąży

Każda kobieta pragnie relaksu, odprężenia i wytchnienia. Starannie wyselekcjonowane zabiegi SPA dla kobiet w ciąży pozwolą bezpiecznie zadbać o urodę i samopoczucie również w tym wyjątkowym czasie.

Zapraszamy na bezpieczne zabiegi, po których skóra wyglądała młodo, a ciało pozostaje jędrne i gładkie.

Czas spędzony u nas to również wspaniała okazja do odpoczynku od problemów dnia codziennego, odnalezienia spokoju i dobrego samopoczucia oraz zrelaksowania ciała i duszy.

Seans solny

Morski mikroklimat jaskini solnej zwiększa odporność organizmu, bardzo potrzebną kobiecie spodziewającej się dziecka. Ponadto działa profilaktycznie i wspomagająco w problemach górnych i dolnych dróg oddechowych, łagodzi skutki stresu, nerwic, niweluje stany przemęczenia, leczy bezsenność, wspomaga też leczenie niedoczynności tarczycy, schorzeń naczyniowo-sercowych czy dermatologicznych.

Uwalniające się w powietrzu pierwiastki obniżają ciśnienie, a sól pochłania nadmiar wody z opuchniętych w ciąży kończyn. Właśnie dlatego seanse solne są doskonałym rozwiązaniem dla kobiet w ciąży.

Pobyt w takim miejscu nie jest jednak wskazany w przypadku ciąży zagrożonej lub zaburzeń funkcji tarczycy. Dlatego przed pierwszą wizytą w jaskini warto porozmawiać z lekarzem.

czas trwania seansu: 45 min.
cena zabiegu: 20 zł / os.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Masaż ten oprócz aspektów relaksacyjnych, posiada również kosmetyczne zalety. Rozluźnia napięte mięśnie oraz poprawia ukrwienie skóry. Skóra staje się dolteniona, lepiej ukrwiona, jędrna, promienna i gładka.

Głównym działaniem masażu twarzy jest pobudzenie krążenia, dzięki czemu składniki odżywcze docierają do tkanek głębiej położonych. Masaż twarzy, szyi i dekoltu to jedna z najpopularniejszych propozycji SPA dla kobiet w ciąży.

czas trwania seansu: 45 min.
cena zabiegu: 69 zł / os.

Delikatne nawilżenie twarzy

Zabieg delikatnie czyści skórę, uaktywnia krążenie krwi i eliminuje nagromadzone toksyny. Zapobiega nadmiernemu rogowaceniu naskórka i pomaga ustabilizować wydzielanie łoju.

Jesteś kobietą, która zawsze pragnie wyglądać pięknie, bez względu na swój wiek i stan, w którym się znajdujesz. To zabieg skomponowany specjalnie dla Ciebie.

czas trwania seansu: 45 min.
cena zabiegu: 79 zł / os.

Masaż relaksacyjny częściowy

Masaż relaksacyjny na bazie bezzapachowego Masła Shea, które jest bogatym źródłem witamin A i E, które odpowiadają m. in. za opóźnianie procesów starzenia się skóry i jej ochronę przed wolnymi rodnikam. Zastosowanie tego składnika powoduje, że skóra staje się doskonale wygładzona oraz natłuszczona. Zabieg relaksacyjny to również odprężenie całego organizmu.

Ciąża jest naturalnym, fizjologicznym stanem kobiety. To nie jest choroba, jednak nie wszystkie ciężarne kobiety mogą korzystać z masażu. Jeśli nie wiesz, czy możesz korzystać z masażu w ciąży, spytaj swojego lekarza prowadzącego ciążę.

W zależności od potrzeb masaż SPA dla kobiet w ciąży wykonywany jest w pozycji siedzącej bądź leżącej na plecach lub boku.

czas trwania seansu: 45 min.
cena zabiegu: 89 zł / os.